HOBAS System Polska Sp. z o.o.

HOBAS System Polska Sp. z o.o.

Ul. Koksownicza 11

41-300 Dąbrowa Górnicza

Polska
Tel.: +48 32 639 04 50
Fax:  +48 32 639 04 51
Email: office@hobas.com.pl 

 

 

 

 

 

Zasięg Sprzedaży Oddziału HOBAS System Polska Sp. z o.o.:

 

Białoruś oraz miasta stołeczne  Wilno i Kowno

Estonia

Rimantas Gruodis

Dyrektor Sprzedaży
T +370.68 75 10 81
rimantas.gruodis@hobas.com

 

 

Litwa
Ramunas Velutis

T +370.65 84 19 28
ramunas.velutis@hobas.com

 

 

Kaliningrad
Ramunas Velutis
T +370.65 84 19 28
ramunas.velutis@hobas.com

 

 

Łotwa

Valeri Danilewski
T +371.27 00 63 38
valeri.danilewski@hobas.com

 

 

 

Inżynier Projektu

(Białoruś, Kaliningrad, Litwa, Łotwa, Estonia)

 


Aivars Kruklins
T +371.295 188 16
aivars.kruklins@hobas.com

 

 

 

Ukraina

 Nadiia Zhuravlova

T +380.67 408 69 16

nadiia.zhuravlova@hobas.com    

 

Volodymyr Yatsenko

Contracts Manager

 Export

T +380.93 437 32 65 UA

T +48.601 911 167 PL

volodymyr.yatsenko@hobas.com

 

 

 

Finlandia

Jacek Głowacki

Sales Manager

T +48.601 743 866

jacek.glowacki@hobas.com

 

 

 

Kontakt do Poszczególnych Działów:

 

Sekretariat

tel. +48.32.639 04 52
fax: +48.32.639 04 51

Email

 

Dział Obsługi Klienta
tel. +48.32.639 04 54 - 61

Email

 

Dział Techniczny
tel. +48.32.639 04 62

tel. +48.32.639 04 70

tel. +48.32.639 04 78

tel. +48.32.639 04 75

Email

 

Księgowość
tel. +48.32.639 04 63 - 66

Email

 

Kadry

tel. +48.32.639 04 72

Email

 

Marketing
tel. +48.32.639 04 77 oraz 67

Email

 

Logistyka

tel. +48.32.639 04 71 lub 74

Email

 

Produkcja

tel. +48.32.639 04 01 - 03 

Email